Uncategorized

De rolverdeling is bekend!

Jullie zijn allemaal vast en zeker benieuwd wie dit jaar mogen gaan stralen in onze mooie musical! Na veel gepuzzel is het ook dit jaar weer gelukt om voor elk kind een passende rol te vinden. Welke rol dat precies is? Dat kun je vanaf nu terugvinden op deze pagina!

We hebben enorm ons best gedaan om zo goed mogelijk gehoor te geven aan ieders wensen. We hopen dan ook dat jullie blij zijn met de rol die jullie toebedeeld is, en zijn er sowieso van overtuigd dat jullie er samen een fantastisch stuk van zullen maken!

Staat jouw naam nog niet op onze lijst, maar zou je wel graag willen meespelen als figurant of meezingen in ons koor? Neem dan contact met ons op en dan kunnen we samen kijken wat er mogelijk is! En wees niet getreurd, ook opa’s, oma’s, papa’s, mama’s, ooms en tantes zijn van harte welkom om mee te zingen in ons koor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *